CD74HC7046AMT
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CD74HC7046AMT |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC PHASE LOCK LOOP 16SOIC |
| Πακέτο | 16-SOIC |
| Σε απόθεμα | 42342 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Mult Devices Font 21/Apr/2018Design 25/Feb/2022CD74HC(T)7046A |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| $1.182 | $1.063 | $1.005 | $0.871 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 42342 κομμάτια του N/A CD74HC7046AMT σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2V ~ 6V |
| Τύπος | Phase Lock Loop (PLL) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | 74HC |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | CMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CMOS |
| Συχνότητα - Max | 38MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | No/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 74HC7046 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CD74HC7266M96G4

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14SOICN/A -
CD74HC7266MG4

IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOICN/A -
CD74HC73E

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14DIPN/A -
CD74HC7266MT

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14SOICN/A -
CD74HC73EE4

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14DIPN/A -
CD74HC688PWT

IC COMPARATOR IDENTITY 20TSSOPN/A -
CD74HC7046AE

IC PHASE LOCK LOOP 16DIPN/A -
CD74HC7030E

64-WORD X 9-BIT FIFO REGISTERHarris Corporation -
CD74HC7266M96

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14SOICN/A -
CD74HC7046AM

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICN/A -
CD74HC688PWR

IC COMPARATOR IDENTITY 20TSSOPN/A -
CD74HC7046AE

IC PHASE LOCK LOOP 16DIPHarris Corporation -
CD74HC7046AMR2544

PHASE-LOCKED LOOP WITH VCO AND LHarris Corporation -
CD74HC7266E

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14DIPHarris Corporation -
CD74HC7046AMG4

IC PLL W/VCO/LOCK DETECT 16-SOICN/A -
CD74HC7046AM

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICHarris Corporation -
CD74HC7046AM96

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICN/A -
CD74HC7266M

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14SOICN/A -
CD74HC7266MTG4

IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOICN/A -
CD74HC7266E

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14DIPN/A