CD74HC7266E
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CD74HC7266E |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Harris Corporation |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14DIP |
| Πακέτο | 14-PDIP |
| Σε απόθεμα | 98585 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 285 |
|---|
| $0.404 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Harris Corporation.Έχουμε τα 98585 κομμάτια του Harris Corporation CD74HC7266E σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2V ~ 6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 14-PDIP |
| Σειρά | 74HC |
| Συσκευασία / υπόθεση | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 4 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL | 30ns @ 6V, 50pF |
| λογική Τύπος | XNOR (Exclusive NOR) |
| Επίπεδο λογικής εισόδου - Χαμηλή | 0.5V ~ 1.8V |
| Επίπεδο λογικής εισόδου - Υψηλή | 1.5V ~ 4.2V |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Τρέχουσες - ηρεμίας (Max) | 2 µA |
| Τρέχουσες - Έξοδος High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 74HC7266 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CD74HC7046AMG4

IC PLL W/VCO/LOCK DETECT 16-SOICN/A -
CD74HC73EG4

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14DIPN/A -
CD74HC7046AE

IC PHASE LOCK LOOP 16DIPHarris Corporation -
CD74HC7046AMT

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICN/A -
CD74HC73E

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14DIPN/A -
CD74HC7266M96G4

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14SOICN/A -
CD74HC7266M96

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14SOICN/A -
CD74HC7046AM

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICN/A -
CD74HC7266M

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14SOICN/A -
CD74HC7046AM96

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICN/A -
CD74HC73M

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC73EE4

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14DIPN/A -
CD74HC7030E

64-WORD X 9-BIT FIFO REGISTERHarris Corporation -
CD74HC7046AM

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICHarris Corporation -
CD74HC7266MG4

IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOICN/A -
CD74HC7046AMR2544

PHASE-LOCKED LOOP WITH VCO AND LHarris Corporation -
CD74HC7266MTG4

IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOICN/A -
CD74HC7046AE

IC PHASE LOCK LOOP 16DIPN/A -
CD74HC7266MT

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14SOICN/A -
CD74HC7266E

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14DIPN/A