CD74HC74EE4
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CD74HC74EE4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | HIGH SPEED CMOS LOGIC DUAL POSIT |
| Πακέτο | 14-PDIP |
| Σε απόθεμα | 571740 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1975 |
|---|
| $0.083 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 571740 κομμάτια του N/A CD74HC74EE4 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2V ~ 6V |
| Τύπος | D-Type |
| Trigger Τύπος | Positive Edge |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 14-PDIP |
| Σειρά | 74HC |
| Συσκευασία / υπόθεση | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Τύπος εξόδου | Complementary |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός Στοιχείων | 2 |
| Αριθμός Bits ανά στοιχείο | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL | 34ns @ 6V, 50pF |
| Χωρητικότητα εισόδου | 10 pF |
| Λειτουργία | Set(Preset) and Reset |
| Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) | 4 µA |
| Τρέχουσες - Έξοδος High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Συχνότητα ρολογιού | 35 MHz |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CD74HC73M96G4

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC74EG4

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14DIPN/A -
CD74HC74M

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC74M96G4

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC74MTG4

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC73EE4

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14DIPN/A -
CD74HC74ME4

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC74E

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14DIPHarris Corporation -
CD74HC74EX

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14DIPHarris Corporation -
CD74HC73M96

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC74M96

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC74M96E4

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC74E

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14DIPN/A -
CD74HC73MT

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC73M

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC73MG4

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC74E-NG

PROTOTYPEN/A -
CD74HC74MT

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC74MTE4

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOICN/A -
CD74HC73EG4

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14DIPN/A