CD74HC688PWR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CD74HC688PWR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC COMPARATOR IDENTITY 20TSSOP |
| Πακέτο | 20-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 98295 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Reels 19/Apr/2018Reel 10/Jul/20182.73KHzCylindrical Battery HoldersCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $0.712 | $0.639 | $0.603 | $0.514 | $0.483 | $0.422 | $0.35 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 98295 κομμάτια του N/A CD74HC688PWR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2V ~ 6V |
| Τύπος | Identity Comparator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-TSSOP |
| Σειρά | 74HC |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Λειτουργία εξόδου | A=B |
| Παραγωγή | Active Low |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Αριθμός Bits | 8 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL | 29ns @ 6V, 50pF |
| Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) | 8 µA |
| Τρέχουσες - Έξοδος High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 74HC688 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CD74HC7046AMT

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICN/A -
CD74HC7046AMR2544

PHASE-LOCKED LOOP WITH VCO AND LHarris Corporation -
CD74HC7046AE

IC PHASE LOCK LOOP 16DIPHarris Corporation -
CD74HC7046AM

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICHarris Corporation -
CD74HC688E

IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20DIPN/A -
CD74HC688EX

8-BIT MAGNITUDE COMPARATORHarris Corporation -
CD74HC7046AM96

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICN/A -
CD74HC688M

8-BIT MAGNITUDE COMPARATORHarris Corporation -
CD74HC7046AMG4

IC PLL W/VCO/LOCK DETECT 16-SOICN/A -
CD74HC688NSR

IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SON/A -
CD74HC688PW

IC COMPARATOR IDENTITY 20TSSOPN/A -
CD74HC688MG4

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC7046AM

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICN/A -
CD74HC688NS

MAGNITUDE COMPARATOR, HC/UH SERIN/A -
CD74HC7030E

64-WORD X 9-BIT FIFO REGISTERHarris Corporation -
CD74HC688M96E4

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC688M96

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC7046AE

IC PHASE LOCK LOOP 16DIPN/A -
CD74HC688M

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC688PWT

IC COMPARATOR IDENTITY 20TSSOPN/A