CD74HC688E
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CD74HC688E |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20DIP |
| Πακέτο | 20-PDIP |
| Σε απόθεμα | 121249 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Material Set 30/Mar/20172.73KHzCDx4HC(T) 19/Oct/2022Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| $0.811 | $0.729 | $0.687 | $0.585 | $0.55 | $0.481 | $0.399 | $0.389 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 121249 κομμάτια του N/A CD74HC688E σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2V ~ 6V |
| Τύπος | Identity Comparator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-PDIP |
| Σειρά | 74HC |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Λειτουργία εξόδου | A=B |
| Παραγωγή | Active Low |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Αριθμός Bits | 8 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL | 29ns @ 6V, 50pF |
| Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) | 8 µA |
| Τρέχουσες - Έξοδος High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 74HC688 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CD74HC670EG4

IC REGISTER FILE 4X4 HS 16-DIPN/A -
CD74HC688M96E4

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC670E

3-STATE, 4X4 REGISTER FILEHarris Corporation -
CD74HC670M

IC REGISTER FILE 4X4 HS 16-SOICN/A -
CD74HC688PW

IC COMPARATOR IDENTITY 20TSSOPN/A -
CD74HC688NSR

IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SON/A -
CD74HC688NS

MAGNITUDE COMPARATOR, HC/UH SERIN/A -
CD74HC653EN

CD74HC653ENHarris Corporation -
CD74HC670M96

IC REGISTER FILE 4X4 HS 16-SOICN/A -
CD74HC670MT

IC REGISTER FILE 4X4 HS 16-SOICN/A -
CD74HC688MG4

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC670E

IC REGISTER FILE 4X4 HS 16-DIPN/A -
CD74HC688E

8-BIT MAGNITUDE COMPARATORHarris Corporation -
CD74HC688M

8-BIT MAGNITUDE COMPARATORHarris Corporation -
CD74HC688EX

8-BIT MAGNITUDE COMPARATORHarris Corporation -
CD74HC688M96

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC652EN

IC TXRX NON-INVERT 6V 24DIPN/A -
CD74HC688M

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC688PWR

IC COMPARATOR IDENTITY 20TSSOPN/A -
CD74HC654EN

CD74HC654ENHarris Corporation