CD74HC670E
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CD74HC670E |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC REGISTER FILE 4X4 HS 16-DIP |
| Πακέτο | 16-PDIP |
| Σε απόθεμα | 123683 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Copper Bond Wire Revision A 04/Dec/2013CD54,74HC(T)670 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| $0.723 | $0.65 | $0.613 | $0.523 | $0.491 | $0.429 | $0.356 | $0.347 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 123683 κομμάτια του N/A CD74HC670E σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2V ~ 6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-PDIP |
| Σειρά | 74HC |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Τύπος εξόδου | Tri-State |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός Στοιχείων | 1 |
| Αριθμός Bits ανά στοιχείο | 4 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| λογική Τύπος | Register File |
| Λειτουργία | Universal |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 74HC670 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CD74HC648E

IC TXRX INVERT 6V 24DIPHarris Corporation -
CD74HC670MT

IC REGISTER FILE 4X4 HS 16-SOICN/A -
CD74HC688E

IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20DIPN/A -
CD74HC670M96

IC REGISTER FILE 4X4 HS 16-SOICN/A -
CD74HC688EX

8-BIT MAGNITUDE COMPARATORHarris Corporation -
CD74HC688M

8-BIT MAGNITUDE COMPARATORHarris Corporation -
CD74HC688M

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC646FN

IC TXRX NON-INVERT 6VHarris Corporation -
CD74HC670M

IC REGISTER FILE 4X4 HS 16-SOICN/A -
CD74HC670E

3-STATE, 4X4 REGISTER FILEHarris Corporation -
CD74HC654EN

CD74HC654ENHarris Corporation -
CD74HC646M

IC TXRX NON-INVERT 6V 24SOICN/A -
CD74HC648M

IC TXRX INVERT 6V 24SOICHarris Corporation -
CD74HC688M96

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC652EN

IC TXRX NON-INVERT 6V 24DIPN/A -
CD74HC653EN

CD74HC653ENHarris Corporation -
CD74HC646M

IC TXRX NON-INVERT 6V 24SOICHarris Corporation -
CD74HC688E

8-BIT MAGNITUDE COMPARATORHarris Corporation -
CD74HC670EG4

IC REGISTER FILE 4X4 HS 16-DIPN/A -
CD74HC649EN

CD74HC649ENHarris Corporation