CD74HC7030E
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CD74HC7030E |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Harris Corporation |
| Λεπτομερής περιγραφή | 64-WORD X 9-BIT FIFO REGISTER |
| Πακέτο | 28-PDIP |
| Σε απόθεμα | 29023 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 100 |
|---|
| $1.217 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Harris Corporation.Έχουμε τα 29023 κομμάτια του Harris Corporation CD74HC7030E σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2 V ~ 6 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-PDIP |
| Σειρά | - |
| Retransmit Δυνατότητα | No |
| Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη | No |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Μέγεθος μνήμης | 64 x 9 |
| Λειτουργία | Asynchronous, Synchronous |
| Υποστήριξη FWFT | No |
| επέκταση Τύπος | - |
| Ρυθμός δεδομένων | 33MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) | 50µA |
| Bus κατεύθυνσης | Uni-Directional |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 74HC7030 |
| Χρόνος πρόσβασης | - |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CD74HC7046AM96

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICN/A -
CD74HC688PWT

IC COMPARATOR IDENTITY 20TSSOPN/A -
CD74HC688M96

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC7046AM

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICHarris Corporation -
CD74HC688M

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC7266E

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14DIPN/A -
CD74HC7046AE

IC PHASE LOCK LOOP 16DIPHarris Corporation -
CD74HC688M96E4

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC7266E

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14DIPHarris Corporation -
CD74HC688NSR

IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SON/A -
CD74HC7046AM

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICN/A -
CD74HC7046AMT

IC PHASE LOCK LOOP 16SOICN/A -
CD74HC7046AMR2544

PHASE-LOCKED LOOP WITH VCO AND LHarris Corporation -
CD74HC7046AMG4

IC PLL W/VCO/LOCK DETECT 16-SOICN/A -
CD74HC688MG4

IC COMPARATOR IDENTITY 20SOICN/A -
CD74HC688NS

MAGNITUDE COMPARATOR, HC/UH SERIN/A -
CD74HC688PW

IC COMPARATOR IDENTITY 20TSSOPN/A -
CD74HC7046AE

IC PHASE LOCK LOOP 16DIPN/A -
CD74HC688M

8-BIT MAGNITUDE COMPARATORHarris Corporation -
CD74HC688PWR

IC COMPARATOR IDENTITY 20TSSOPN/A