TLC2543CFNG3
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | TLC2543CFNG3 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT SAR 20PLCC |
| Πακέτο | 20-PLCC (9x9) |
| Σε απόθεμα | 6047 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 46 |
|---|
| $5.754 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 6047 κομμάτια του N/A TLC2543CFNG3 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-PLCC (9x9) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 66k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-LCC (J-Lead) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 11 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | MUX-S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | TLC2543 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
TLC2543CFN

IC ADC 12BIT SAR 20PLCCN/A -
TLC2543IDWG4

IC ADC 12BIT SAR 20SOICN/A -
TLC252CPWR

IC CMOS 2 CIRCUIT 8TSSOPN/A -
TLC2543IDBRG4Q1

IC ADC 12BIT SAR 20SSOPN/A -
TLC2543IDBRG4

IC ADC 12BIT 11CH SW-CAP 20-SSOPN/A -
TLC2543IDBRG4HE

12 BIT A/D CONVERTERN/A -
TLC252CPWLE

IC CMOS 2 CIRCUIT 8TSSOPN/A -
TLC2543CDW

IC ADC 12BIT SAR 20SOICN/A -
TLC2543CDWRG4

IC ADC 12BIT 11CH SW-CAP 20-SOICN/A -
TLC2543CDBG4

IC ADC 12BIT 11CH SW-CAP 20-SSOPN/A -
TLC2543IDW

IC ADC 12BIT SAR 20SOICN/A -
TLC2543CDBR

IC ADC 12BIT SAR 20SSOPN/A -
TLC2543CDB

IC ADC 12BIT SAR 20SSOPN/A -
TLC2543CN

IC ADC 12BIT SAR 20DIPN/A -
TLC2543CDWG4

IC ADC 12BIT SAR 20SOICN/A -
TLC2543IDBR

IC ADC 12BIT SAR 20SSOPN/A -
TLC2543IDB

IC ADC 12BIT SAR 20SSOPN/A -
TLC2543CFNR

IC ADC 12BIT SAR 20PLCCN/A -
TLC2543CDWR

IC ADC 12BIT SAR 20SOICN/A -
TLC2543IDBRQ1

IC ADC 12BIT SAR 20SSOPN/A