TLC252CPWLE
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | TLC252CPWLE |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CMOS 2 CIRCUIT 8TSSOP |
| Πακέτο | 8-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 104336 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 346 |
|---|
| $0.355 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 104336 κομμάτια του N/A TLC252CPWLE σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Έκάσμα προμηθευτή (λεπτά) | 1.4 V |
| Τάση - Έννοια προμήθειας (μέγιστο) | 16 V |
| Τάση - Είσοδος Offset | 1.1 mV |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-TSSOP |
| περιστροφής Rate | 2.9V/µs |
| Σειρά | LinCMOS™ |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Bulk |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Gain Bandwidth Προϊόν | 2.2 MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 1.9mA (x2 Channels) |
| Τρέχουσες - Bias Είσοδος | 0.6 pA |
| Ενισχυτής Τύπος | CMOS |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
TLC2543CDWG4

IC ADC 12BIT SAR 20SOICN/A -
TLC252CPW

IC CMOS 2 CIRCUIT 8TSSOPN/A -
TLC252CPS

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SON/A -
TLC2543CDWR

IC ADC 12BIT SAR 20SOICN/A -
TLC252BCP

IC CMOS 2 CIRCUIT 8DIPN/A -
TLC252CD

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC2543CDW

IC ADC 12BIT SAR 20SOICN/A -
TLC252CPG4

IC CMOS 2 CIRCUIT 8DIPN/A -
TLC2543CFN

IC ADC 12BIT SAR 20PLCCN/A -
TLC252CDRG4

IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SOICN/A -
TLC252CDR

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC252CDG4

IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SOICN/A -
TLC2543CDB

IC ADC 12BIT SAR 20SSOPN/A -
TLC2543CDWRG4

IC ADC 12BIT 11CH SW-CAP 20-SOICN/A -
TLC252CP

IC CMOS 2 CIRCUIT 8DIPN/A -
TLC2543CDBR

IC ADC 12BIT SAR 20SSOPN/A -
TLC252CPE4

DUAL, 16-V, 1.7-MHZ, IN TO V- OPN/A -
TLC2543CDBG4

IC ADC 12BIT 11CH SW-CAP 20-SSOPN/A -
TLC252CPWR

IC CMOS 2 CIRCUIT 8TSSOPN/A -
TLC2543CFNG3

IC ADC 12BIT SAR 20PLCCN/A