TLC252BCDR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | TLC252BCDR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Πακέτο | 8-SOIC |
| Σε απόθεμα | 5688 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 5688 κομμάτια του N/A TLC252BCDR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Έκάσμα προμηθευτή (λεπτά) | 1.4 V |
| Τάση - Έννοια προμήθειας (μέγιστο) | 16 V |
| Τάση - Είσοδος Offset | 290 µV |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| περιστροφής Rate | 2.9V/µs |
| Σειρά | LinCMOS™ |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Τύπος εξόδου | - |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Gain Bandwidth Προϊόν | 2.2 MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 1.9mA (x2 Channels) |
| Τρέχουσες - Bias Είσοδος | 0.6 pA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | TLC252 |
| Ενισχυτής Τύπος | CMOS |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
TLC252CP

IC CMOS 2 CIRCUIT 8DIPN/A -
TLC251CPW

IC CMOS 1 CIRCUIT 8TSSOPN/A -
TLC251CDRG4

IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SOICN/A -
TLC251CDR

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC252CPG4

IC CMOS 2 CIRCUIT 8DIPN/A -
TLC252CD

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC252CDG4

IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SOICN/A -
TLC251CPSRG4

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SON/A -
TLC251CP

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIPN/A -
TLC252CPS

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SON/A -
TLC252BCD

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC251CPG4

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIPN/A -
TLC252CDR

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC252ACD

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC252BCP

IC CMOS 2 CIRCUIT 8DIPN/A -
TLC252CDRG4

IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SOICN/A -
TLC252BCDRG4

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC251CPSR

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SON/A -
TLC251CPE4

SINGLE, 16-V, 1.7-MHZ, IN TO V-N/A -
TLC252CPE4

DUAL, 16-V, 1.7-MHZ, IN TO V- OPN/A