TLC252CDG4
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | TLC252CDG4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SOIC |
| Πακέτο | 8-SOIC |
| Σε απόθεμα | 33981 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 150 |
|---|
| $1.381 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 33981 κομμάτια του N/A TLC252CDG4 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) | 1.4 V ~ 16 V, ±0.7 V ~ 8 V |
| Τάση - Είσοδος Offset | 1.1mV |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| περιστροφής Rate | 5.3 V/µs |
| Σειρά | LinCMOS™ |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Τύπος εξόδου | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 2 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 6 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain Bandwidth Προϊόν | 2.2MHz |
| Λεπτομερής περιγραφή | General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 1.9mA |
| Τρέχουσες - Bias Είσοδος | 0.6pA |
| Αριθμός μέρους βάσης | TLC252 |
| Ενισχυτής Τύπος | General Purpose |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
TLC252CDRG4

IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SOICN/A -
TLC252CPE4

DUAL, 16-V, 1.7-MHZ, IN TO V- OPN/A -
TLC252CPS

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SON/A -
TLC252CPG4

IC CMOS 2 CIRCUIT 8DIPN/A -
TLC252CPWR

IC CMOS 2 CIRCUIT 8TSSOPN/A -
TLC2543CDB

IC ADC 12BIT SAR 20SSOPN/A -
TLC252CD

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC252CP

IC CMOS 2 CIRCUIT 8DIPN/A -
TLC252CDR

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC252BCD

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC252BCDR

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC252BCDRG4

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC252ACD

IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC251CPSRG4

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SON/A -
TLC251CPG4

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIPN/A -
TLC251CPW

IC CMOS 1 CIRCUIT 8TSSOPN/A -
TLC252CPWLE

IC CMOS 2 CIRCUIT 8TSSOPN/A -
TLC251CPSR

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SON/A -
TLC252CPW

IC CMOS 2 CIRCUIT 8TSSOPN/A -
TLC252BCP

IC CMOS 2 CIRCUIT 8DIPN/A