LMX2313USLDX/NOPB
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LMX2313USLDX/NOPB |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC PLL FREQ SYNTH 20TCSP |
| Πακέτο | 20-TCSP (3.5x3.5) |
| Σε απόθεμα | 6874 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 6874 κομμάτια του N/A LMX2313USLDX/NOPB σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 5.5V |
| Τύπος | PLL Frequency Synthesizer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-TCSP (3.5x3.5) |
| Σειρά | PLLatinum™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-WFQFN |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | CMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CMOS, TTL |
| Συχνότητα - Max | 600MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LMX2313 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LMX2322SLBX

2.0 GHZ FREQUENCY SYNTHESIZER FON/A -
LMX2306TM/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX2316TMX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX2324SLBX

IC PLL FREQ SYNTH 16CSPN/A -
LMX2323TMX

IC FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX2306SLBX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16CSPN/A -
LMX2316SLBX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16CSPN/A -
LMX2312USLDX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 20TCSPN/A -
LMX2315WG/BXA

DUAL MARKED (5962-9855001QXA)Rochester Electronics, LLC -
LMX2315TMX

IC PLL FREQ SYNTH 20TSSOPN/A -
LMX2310USLDX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 20TCSPN/A -
LMX2305TM-G

LMX2305 - FREQUENCY SYNTHESIZERRochester Electronics, LLC -
LMX2310USLDX

IC PLL FREQ SYNTH 20TCSPN/A -
LMX2320TMX

IC PLL FREQ SYNTH 20TSSOPN/A -
LMX2306TMX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX2320TM

IC PLL FREQ SYNTH 20TSSOPN/A -
LMX2305WG/B

FREQUENCY SYNTHESIZER; PLL; 500Rochester Electronics, LLC -
LMX2311USLDX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 20TCSPN/A -
LMX2316TM/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX2305TMX

IC PLL FREQ SYNTH 20TSSOPN/A