LMX1501AMX
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LMX1501AMX |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC PLL FREQ SYNTH 16SOIC |
| Πακέτο | 16-SOIC |
| Σε απόθεμα | 6117 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 6117 κομμάτια του N/A LMX1501AMX σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 5.5V |
| Τύπος | PLL Frequency Synthesizer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | PLLatinum™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | Clock |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CMOS, TTL |
| Συχνότητα - Max | 1.1GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LMX1501 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LMX120-SR-F

DAMPER ACTUATOR,45 IN-LB,NON-SPRBelimo -
LMX-C602G-SFP-V2

6-PORT INDUSTRIAL COMPACT GIGABIICOMTECH, INC. -
LMX1204RHAR

12.8-GHZ RF BUFFER, MULTIPLIER AN/A -
LMX-3228G-10G-SFP-DD

Managed Ethernet SwitchAntaira Technologies -
LMX1601TMX

PLL FREQUENCY SYNTHESIZER, BICMON/A -
LMX1601TM/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX1600TMX

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX1601TMX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX120-3-F

DAMPER ACTUATOR,45 IN-LB,NON-SPRBelimo -
LMX120-3

DAMPER ACTUATOR,45 IN-LB,NON-SPRBelimo -
LMX1602TM/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX1511TMX

IC PLL FREQ SYNTH 20TSSOPN/A -
LMX1600SLBX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16CSPN/A -
LMX1600TM/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX1204EVM

LMX1204 EVALUATION MODULE FOR RFN/A -
LMX-C602G-SFP-T-V2

6-PORT INDUSTRIAL COMPACT GIGABIICOMTECH, INC. -
LMX1204RHAT

12.8-GHZ RF BUFFER, MULTIPLIER AN/A -
LMX1602SLBX

IC PLL FREQ SYNTH 16CSPN/A -
LMX1601SLBX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16CSPN/A -
LMX120-SR

DAMPER ACTUATOR,45 IN-LB,NON-SPRBelimo