LMX2216M
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LMX2216M |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC AMP CELL 100MHZ-2GHZ 16SOIC |
| Πακέτο | 16-SOIC |
| Σε απόθεμα | 5015 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 5015 κομμάτια του N/A LMX2216M σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.85V ~ 3.15V |
| δοκιμή Συχνότητα | 2GHz |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | - |
| Τύπος RF | Cellular, WLAN, PCS, PHS, Cordless Phones |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| P1dB | -5dBm ~ -3dBm |
| Θόρυβος Εικόνα | 4.8dB ~ 6dB |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Κέρδος | 9dB ~ 10dB |
| Συχνότητα | 100MHz ~ 2GHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 6.5mA ~ 8mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LMX2216 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LMX1600TM/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX1601TMX

PLL FREQUENCY SYNTHESIZER, BICMON/A -
LMX2305TM-G

LMX2305 - FREQUENCY SYNTHESIZERRochester Electronics, LLC -
LMX2216MX

IC AMP CELL 100MHZ-2GHZ 16SOICN/A -
LMX2306TM/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX2310USLDX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 20TCSPN/A -
LMX1600SLBX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16CSPN/A -
LMX1601SLBX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16CSPN/A -
LMX1601TMX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX1601TM/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX2305WG/B

FREQUENCY SYNTHESIZER; PLL; 500Rochester Electronics, LLC -
LMX2311USLDX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 20TCSPN/A -
LMX2310USLDX

IC PLL FREQ SYNTH 20TCSPN/A -
LMX1602TMX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX1602TM/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX1600TMX

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX2305TMX

IC PLL FREQ SYNTH 20TSSOPN/A -
LMX1602SLBX

IC PLL FREQ SYNTH 16CSPN/A -
LMX2306TMX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
LMX2306SLBX/NOPB

IC PLL FREQ SYNTH 16CSPN/A