CDC319DBG4
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CDC319DBG4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER 1:10 100MHZ 28SSOP |
| Πακέτο | 28-SSOP |
| Σε απόθεμα | 13095 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 100 |
|---|
| $3.03 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 13095 κομμάτια του N/A CDC319DBG4 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution), Data |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-SSOP |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:10 |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Παραγωγή | LVTTL, TTL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 6 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Εισαγωγή | LVTTL |
| Συχνότητα - Max | 100MHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Λεπτομερής περιγραφή | Clock Fanout Buffer (Distribution), Data IC 1:10 100MHz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Αριθμός μέρους βάσης | CDC319 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CDC328ADR

IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16SOICN/A -
CDC3040XL

LEWISBINS SNAP-ON LIDS FOR CONDULewisBins -
CDC318ADLG4

IC CLK BUFFER 1:18 100MHZ 48SSOPN/A -
CDC319DB

IC CLK BUFFER 1:10 100MHZ 28SSOPN/A -
CDC328ANSR

GP51-09074-94,94/09/30, ANALOGN/A -
CDC319DBR

IC CLK BUFFER 1:10 100MHZ 28SSOPN/A -
CDC328ADBR

IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16SSOPN/A -
CDC303NSR

ANALOG COMPUTER SYSTEMSN/A -
CDC328ANS

PROTOTYPEN/A -
CDC318DL

LOW SKEW CLOCK DRIVERN/A -
CDC318ADL

IC CLK BUFFER 1:18 100MHZ 48SSOPN/A -
CDC319DBRG4

IC CLK BUFFER 1:10 100MHZ 28SSOPN/A -
CDC318ADLRG4

IC CLK BUFFER 1:18 100MHZ 48SSOPN/A -
CDC328ADRG4

IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16SOICN/A -
CDC318ADLR

IC CLK BUFFER 1:18 100MHZ 48SSOPN/A -
CDC328ADG4

IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16SOICN/A -
CDC318DLR

LOW SKEW CLOCK DRIVERN/A -
CDC328ADBRG4

IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16SSOPN/A -
CDC328AD

IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16SOICN/A -
CDC3040 Clear

LEWISBINS HEAVY DUTY SNAP-ON COVLewisBins