CDC2582PAH
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CDC2582PAH |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC PLL CLOCK DRIVER 52TQFP |
| Πακέτο | 52-TQFP (10x10) |
| Σε απόθεμα | 4032 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 4032 κομμάτια του N/A CDC2582PAH σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Τύπος | PLL Clock Driver |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 52-TQFP (10x10) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:12 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 52-TQFP |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | LVTTL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVPECL |
| Συχνότητα - Max | 100MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/Yes |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | CDC2582 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CDC2536DBR

IC PLL CLOCK DRIVER 28SSOPN/A -
CDC2586PAHG4

IC PLL CLOCK DRIVER 52TQFPN/A -
CDC2536DB

IC PLL CLOCK DRIVER 28SSOPN/A -
CDC2510PWR

IC PLL CLOCK DRIVER 24TSSOPN/A -
CDC2536DBG4

IC PLL CLOCK DRIVER 28SSOPN/A -
CDC303NS

ANALOG COMPUTER SYSTEMSN/A -
CDC2582PAHG4

IC PLL CLOCK DRIVER 52TQFPN/A -
CDC2510PWRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 24TSSOPN/A -
CDC2586PAHR

IC PLL CLOCK DRIVER 52TQFPN/A -
CDC2586PAHRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 52TQFPN/A -
CDC2586PAH

IC PLL CLOCK DRIVER 52TQFPN/A -
CDC303DR

LOW SKEW CLOCK DRIVERN/A -
CDC2516DGGR

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDC2510CPWRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 24TSSOPN/A -
CDC3040 Clear

LEWISBINS HEAVY DUTY SNAP-ON COVLewisBins -
CDC303D

LOW SKEW CLOCK DRIVERN/A -
CDC2536DL

PLL BASED CLOCK DRIVERN/A -
CDC303NSR

ANALOG COMPUTER SYSTEMSN/A -
CDC2516DGGRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDC2536DBRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 28SSOPN/A