CDC337DWRG4
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CDC337DWRG4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SOIC |
| Πακέτο | 20-SOIC |
| Σε απόθεμα | 6074 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 6074 κομμάτια του N/A CDC337DWRG4 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 4.75V ~ 5.25V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-SOIC |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:8 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Παραγωγή | CMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | TTL |
| Συχνότητα - Max | 80 MHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | CDC337 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CDC329ADRG4

IC CLK BUFFER 1:6 80MHZ 16SOICN/A -
CDC339DWRG4

IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SOICN/A -
CDC328DBR

LOW SKEW CLOCK DRIVERN/A -
CDC329ADR

IC CLK BUFFER 1:6 80MHZ 16SOICN/A -
CDC330DWR

LOW SKEW CLOCK DRIVER, 330 SERIEN/A -
CDC328DR

LOW SKEW CLOCK DRIVERN/A -
CDC339DWG4

IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SOICN/A -
CDC329ADG4

IC CLK BUFFER 1:6 80MHZ 16SOICN/A -
CDC337DWG4

IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SOICN/A -
CDC339DW

IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SOICN/A -
CDC339DBR

IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SSOPN/A -
CDC339DBG4

IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SSOPN/A -
CDC337DW

IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SOICN/A -
CDC337DWR

IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SOICN/A -
CDC339DWR

IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SOICN/A -
CDC329AD

IC CLK BUFFER 1:6 80MHZ 16SOICN/A -
CDC339NS

GP51-11057-93,94/01/28, ANALOGN/A -
CDC339DBRG4

IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SSOPN/A -
CDC339DB

IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SSOPN/A -
CDC340DW

IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SOICN/A