ADC10040QCIMT
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADC10040QCIMT |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOP |
| Πακέτο | 28-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 5661 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 5661 κομμάτια του N/A ADC10040QCIMT σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.5V ~ 3.6V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 40M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 10 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADC1004 |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADC1004S030TS/C1'1

IC ADC 10BIT SIGMA-DELTA 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC10040CIMT/NOPB

IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOPN/A -
ADC1003S040TS/C1,1

IC ADC 10BIT 28SSOPRenesas Electronics America Inc -
ADC1003S050TS/C1:1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC10040CIMT

IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOPN/A -
ADC1004S040TS/C1:1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC1003S040TS/C1'1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC1004S040TS/C1'1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC10040QCIMTX

IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOPN/A -
ADC1003S040TS/C1:1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC10040QCIMTX/NOPB

IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOPN/A -
ADC10040QCIMT/NOPB

IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOPN/A -
ADC1003S050TS/C1'1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC1004S050TS/C1'1

IC ADC 10BIT SIGMA-DELTA 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC1004S030TS/C1:1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC10040CIMTX

IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOPN/A -
ADC1004S040TS/C1,1

IC ADC 10BIT 28SSOPRenesas Electronics America Inc -
ADC1003S050TS/C1,1

IC ADC 10BIT 28SSOPRenesas Electronics America Inc -
ADC1004S030TS/C1,1

IC ADC 10BIT 28SSOPRenesas Electronics America Inc -
ADC10040CIMTX/NOPB

IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOPN/A