ADC10064CIWMX
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADC10064CIWMX |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 10BIT FLASH 28SOIC |
| Πακέτο | 28-SOIC |
| Σε απόθεμα | 5588 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 5588 κομμάτια του N/A ADC10064CIWMX σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-SOIC |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 800k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 4 |
| Αριθμός Bits | 10 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | MUX-S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADC1006 |
| Αρχιτεκτονική | Flash |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADC1005S060TS/C1:1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC10080CIMT/NOPB

IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOPN/A -
ADC1005S060TS/C1,1

IC ADC 10BIT 28SSOPRenesas Electronics America Inc -
ADC10061CIWMX

IC ADC 10BIT FLASH 20SOICN/A -
ADC1005CCJ-1

IC ADC 10BIT SAR 20CDIPN/A -
ADC10064CIWMX/NOPB

IC ADC 10BIT FLASH 28SOICN/A -
ADC10062CIWM/NOPB

IC ADC 10BIT FLASH 24SOICN/A -
ADC1006S070H/C1,51

IC ADC 10BIT 44PQFPRenesas Electronics America Inc -
ADC1006S055H/C1,55

IC ADC 10BIT 44PQFPRenesas Electronics America Inc -
ADC10061CIWM/NOPB

IC ADC 10BIT FLASH 20SOICN/A -
ADC10064CIWM/NOPB

IC ADC 10BIT FLASH 28SOICN/A -
ADC1006S055H/C1,51

IC ADC 10BIT 44PQFPRenesas Electronics America Inc -
ADC10065CIMT/NOPB

IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOPN/A -
ADC1006S070H/C1,55

IC ADC 10BIT 44PQFPRenesas Electronics America Inc -
ADC10065CIMTX/NOPB

IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOPN/A -
ADC10062CIWMX

IC ADC 10BIT FLASH 24SOICN/A -
ADC1005S060TS/C1'1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC10064CIWM

IC ADC 10BIT FLASH 28SOICN/A -
ADC10080CIMTX

IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOPN/A -
ADC10080CIMTX/NOPB

IC ADC 10BIT PIPELINED 28TSSOPN/A