ADC1001CCJ-1
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADC1001CCJ-1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 10BIT SAR 20CDIP |
| Πακέτο | 20-CDIP |
| Σε απόθεμα | 3815 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 3815 κομμάτια του N/A ADC1001CCJ-1 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 4.5V ~ 6.3V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 4.5V ~ 6.3V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-CDIP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | - |
| Τύπος αναφοράς | Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-CDIP (0.300', 7.62mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 10 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADC1001 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADC0ABB

TCO HC AXIAL 120C SELF HOLDBourns Inc. -
ADC1003S030TS/C1,1

IC ADC 10BIT 28SSOPRenesas Electronics America Inc -
ADC1002S020HL/C1,1

IC ADC 10BIT PIPELINED 32LQFPRenesas Electronics America Inc -
ADC1003S040TS/C1,1

IC ADC 10BIT 28SSOPRenesas Electronics America Inc -
ADC09SJ1300AAVQ1

AUTOMOTIVE SINGLE-CHANNEL, 9-BITN/A -
ADC09SJ1300AAVTQ1

IC ANALOG TO DIGITAL CONVERTERN/A -
ADC09SJ800AAVT

IC ANALOG TO DIGITAL CONVERTERN/A -
ADC09SJ800AAV

SINGLE-CHANNEL, 9-BIT, 800-MSPSN/A -
ADC10030CIVT/NOPB

IC ADC 10BIT PIPELINED 32TQFPN/A -
ADC09SJ800AAVQ1

AUTOMOTIVE SINGLE-CHANNEL, 9-BITN/A -
ADC1003S040TS/C1'1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC1001CCJ

IC ADC 10BIT SAR 20CDIPN/A -
ADC09SJ1300AAVT

IC ANALOG TO DIGITAL CONVERTERN/A -
ADC1002S020HL/C1:1

IC ADC 10BIT PIPELINED 32LQFPRenesas Electronics America Inc -
ADC09SJ800AAVTQ1

IC ANALOG TO DIGITAL CONVERTERN/A -
ADC1003S030TS/C1'1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC1003S040TS/C1:1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC1003S030TS/C1:1

IC ADC 10BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC10030EVAL

BOARD EVALUATION FOR ADC10030N/A -
ADC0WBB

TCO HC AXIAL 120C NON SELF HOLDBourns Inc.