X9015US8
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | X9015US8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xicor-Division of Intersil |
| Λεπτομερής περιγραφή | DIGIPOT, 50000OHM, 32 POSITIONS |
| Πακέτο | 8-SOIC |
| Σε απόθεμα | 85265 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 100 |
|---|
| $0.545 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Xicor-Division of Intersil.Έχουμε τα 85265 κομμάτια του Xicor-Division of Intersil X9015US8 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 5V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | ±300ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| Σειρά | XDCP™ |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 200 |
| Αντίσταση (Ohms) | 50k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός βρύων | 32 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος μνήμης | Volatile |
| διασύνδεση | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διαμόρφωση | Potentiometer |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
X9015US8I-2.7T2

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9015US8I

DIGIPOT, 50000OHM, 32 POSITIONSIntersil -
X9015US8I-2.7T1

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8IZ-2.7T1

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8IZT1

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8T1

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015US8I

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9015US8

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8Z-2.7T1

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015US8-2.7

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9015US8-2.7T2

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9015US8

DIGIPOT, 50000OHM, 32 POSITIONSIntersil -
X9015UM8IZ-2.7

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015US8I

DIGIPOT, 50000OHM, 32 POSITIONSXicor-Division of Intersil -
X9015UM8IZ

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015US8-2.7T1

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8ZT1

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8Z-2.7

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015US8I-2.7

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8Z

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc