X9015UM8
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | X9015UM8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOP |
| Πακέτο | 8-MSOP |
| Σε απόθεμα | 4446 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 4446 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc X9015UM8 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 5V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | ±300ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-MSOP |
| Σειρά | XDCP™ |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 200 |
| Αντίσταση (Ohms) | 50k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός βρύων | 32 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος μνήμης | Volatile |
| διασύνδεση | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διαμόρφωση | Potentiometer |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | X9015 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
X90100EVAL

EVALUATION BOARD DIGITAL CAPACITRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8IT1

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9001248-4GMSMB3000R

ANTENNA, LTE MAGNETIC 3M, RG174,KYOCERA AVX -
X9015UM8IZ-2.7

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9001546-4GDSMB

ANTENNA EXTERNAL, 4G/LTE SWIVELEthertronics/AVX -
X90100M8I

IC DIGITAL CAPACITOR 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8-2.7

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8IZ

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8I-2.7T1

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8-2.7T1

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8I-2.7

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9001748-W3DRMB

EXTERNAL WI-FI DUAL BAND ANTENNAKYOCERA AVX -
X9015UM8-2.7T1

DIGIPOT, 50000OHM, 32 POSITIONSIntersil -
X90100M8IZ

IC DIGITAL CAPACITOR 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9001376-4GDRMB

ANTENNA, WHIP PENLT SMA STRAIGHTKYOCERA AVX -
X90100M8IZT1

IC DIGITAL CAPACITOR 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9001376-4GDRMW

ANTENNA, WHIP PENLT SMA STRAIGHTEthertronics/AVX -
X9015UM8I-2.7T2

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9015UM8I

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X90100M8IT1

IC DIGITAL CAPACITOR 8MSOPRenesas Electronics America Inc
