DSC2311KI2-R0067T
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | DSC2311KI2-R0067T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 6DFN |
| Πακέτο | 6-DFN (2.5x2) |
| Σε απόθεμα | 5999 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | DSC2311Marking Change 17/Nov/2020DSC2311 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 5999 κομμάτια του Microchip Technology DSC2311KI2-R0067T σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.25V ~ 3.6V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-DFN (2.5x2) |
| Σειρά | DSC2311 |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-VDFN |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | LVCMOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | - |
| Συχνότητα - Max | 40MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
DSC2311KI2-R0070T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0063

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0073

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0063T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0074T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0067

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0079T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0061T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6SMDMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0073T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0065

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0068

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0068T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0070

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0066

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0074

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0079

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0062

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0065T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0066T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0062T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology