DSC2311KI2-R0061
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | DSC2311KI2-R0061 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6SMD |
| Πακέτο | 6-VDFN |
| Σε απόθεμα | 3949 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | DSC2311KI2-R0061Marking Change 17/Nov/2020Mult Dev 28/Feb/2020 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 3949 κομμάτια του Microchip Technology DSC2311KI2-R0061 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.25V ~ 3.6V |
| Τύπος | XO (Standard) |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Σειρά | DSC2311 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-VDFN |
| Πακέτο | Tube |
| Παραγωγή | CMOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Ύψος | 0.035" (0.90mm) |
| Λειτουργία | Enable/Disable |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Σταθερότητα συχνότητας | ±25ppm |
| Συχνότητα - Έξοδος 4 | - |
| Συχνότητα - Έξοδος 3 | - |
| Συχνότητα - Έξοδος 2 | 100MHz |
| Συχνότητα - Υλοποίηση 1 | 25MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) | - |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) | 23 mA |
| Βασικό συντονιστή | MEMS |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | DSC2311 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
DSC2311KI2-R0063

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0065T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0066

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0057

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6VDFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0065

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0066T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0057T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6VDFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0056T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6VDFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0060

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6SMDMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0059

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6VDFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0063T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0058T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6VDFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0059T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6VDFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0062

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0061T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6SMDMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0058

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6VDFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0056

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6VDFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0062T

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0060T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6SMDMicrochip Technology -
DSC2311KI2-R0067

IC CLOCK GENERATOR 6DFNMicrochip Technology
