TRF3761-FIRHAR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | TRF3761-FIRHAR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC INTEGER N SYNTH 40VQFN |
| Πακέτο | 40-VQFN (6x6) |
| Σε απόθεμα | 5871 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Copper Wire Base Metal 19/Jun/2014Copper Wire Revision B 16/Dec/2014TRF3761 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 5871 κομμάτια του N/A TRF3761-FIRHAR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 4.5V ~ 5.25V |
| Τύπος | Integer-N Synthesizer/VCO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 40-VQFN (6x6) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | Clock |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock |
| Συχνότητα - Max | 1.98GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | TRF3761 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
TRF3761-CIRHARG4

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-JIRHARG4

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-FIRHAT

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-DIRHAT

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-BIRHAT

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-JIRHAR

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761EVM

EVAL MODULE FOR TRF3761N/A -
TRF3761-CIRHAR

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-DIRHAR

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-HIRHAR

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-GIRHAR

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF376117IRHAR

PLL/FREQUENCY SYNTHESIS CIRCUIT,N/A -
TRF3761-GIRHAT

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-CIRHAT

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-HIRHAT

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-EIRHAT

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-CIRHATG4

IC INTEGER-N PLL W/VCO 40VQFNN/A -
TRF3761-JIRHAT

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-BIRHAR

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-EIRHAR

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A