TRF3750IRGP
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | TRF3750IRGP |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC PLL FREQ SYNTH 20QFN |
| Πακέτο | 20-QFN (4x4) |
| Σε απόθεμα | 12903 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersTRF3750 Series EOL 9/Feb/2017 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 |
|---|---|---|
| $3.407 | $3.078 | $2.935 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 12903 κομμάτια του N/A TRF3750IRGP σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 5.5V |
| Τύπος | PLL Frequency Synthesizer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-QFN (4x4) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tube |
| PLL | No |
| Παραγωγή | Clock |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock |
| Συχνότητα - Max | 2.4GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | TRF3750 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
TRF3761-CIRHAR

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-BIRHAR

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3750IPWR

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
TRF3750IPWRG4

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
TRF3722IRGZT

RF MODULATOR 400MHZ-4.2GHZ 48QFNN/A -
TRF372017IRGZR

RF MODULATOR 300MHZ-4.8GHZ 48QFNN/A -
TRF3761-AIRHAR

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3750IRGPR

IC PLL FREQ SYNTH 20QFNN/A -
TRF3761-AIRHAT

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3761-CIRHAT

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3750Q1900EVM

TRF3750Q1900EVMN/A -
TRF3761-CIRHARG4

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF3750IPWG4

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
TRF3722EVM

EVAL MODULE FOR TRF3722N/A -
TRF3750T-1900EVM

TRF3750T-1900EVMN/A -
TRF372017EVM

EVAL MODULE FOR TRF372017N/A -
TRF3722IRGZR

RF MODULATOR 400MHZ-4.2GHZ 48QFNN/A -
TRF3761-BIRHAT

IC INTEGER N SYNTH 40VQFNN/A -
TRF372017IRGZT

RF MODULATOR 300MHZ-4.8GHZ 48QFNN/A -
TRF3750IPW

IC PLL FREQ SYNTH 16TSSOPN/A