LMK03328RHSTC1
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LMK03328RHSTC1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 48WQFN |
| Πακέτο | 48-WQFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 6048 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 6048 κομμάτια του N/A LMK03328RHSTC1 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 48-WQFN (7x7) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:8 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Bulk |
| PLL | Yes with Bypass |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CML, Crystal, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Συχνότητα - Max | 1GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/Yes |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LMK03328RHSRP3

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSRP1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSTB2

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHST

IC CLOCK GENERATOR PLL/VCON/A -
LMK03328RHSTC3

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSTP2

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSRN1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSTP3

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSTC6

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSRI1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSTC2

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSRC8

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSTC4

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSRP4

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSTC9

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSTN1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSTI1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSRP2

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSRP5

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSTC8

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A