LMK03318RHSTP1
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LMK03318RHSTP1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 48WQFN |
| Πακέτο | 48-WQFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 5530 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 5530 κομμάτια του N/A LMK03318RHSTP1 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 48-WQFN (7x7) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:8 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Bulk |
| PLL | Yes with Bypass |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 1GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/Yes |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LMK03328EVM

EVAL BOARD FOR LMK03328N/A -
LMK03328RHSRC1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03318RHSRT2

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSRC3

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSRC6

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSRC4

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSRC2

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03318RHSTL1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03318RHSTC3

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSR

IC LO JITTER CLOCK GEN 48WQFNN/A -
LMK03318RHSTT1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03318RHSTC2

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03318RHST

IC CLOCK GENERATOR PLL 48WQFNN/A -
LMK03318RHSTT2

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03318RHSTA1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03328RHSRB2

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03318RHSTC1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03318RHSTBC1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03318RHSTN1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A -
LMK03318RHSTB1

IC CLOCK GENERATOR 48WQFNN/A