CDCF2510PWR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CDCF2510PWR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP |
| Πακέτο | 24-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 6625 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 6625 κομμάτια του N/A CDCF2510PWR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:10 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | Clock |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Κύριος σκοπός | Memory, DRAM DIMM |
| Εισαγωγή | Clock |
| Συχνότητα - Max | 140MHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | CDCF2510 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CDCF2509PWR

IC 3.3V PLL CLOCK-DRVR 24-TSSOPN/A -
CDCEL949PWRG4

IC CLK/FREQ SYNTH 24TSSOPN/A -
CDCF2510PWRG4

IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOPN/A -
CDCF5801ADBQRG4

IC PLL MULTIPLIER/DIVIDER 24SSOPN/A -
CDCF5801DBQR

IC PLL MULTIPLIER/DIVIDER 24SSOPN/A -
CDCF2510PW

IC 3.3V PLL CLOCK-DRVR 24-TSSOPN/A -
CDCF2510PWG4

IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOPN/A -
CDCEL949PWR

IC CLK/FREQ SYNTH 24TSSOPN/A -
CDCF2509PWRG4

IC 3.3V PLL CLOCK-DRVR 24-TSSOPN/A -
CDCF5801DBQG4

IC PLL MULTIPLIER/DIVIDER 24SSOPN/A -
CDCEL949PWG4

IC 4-PLL VCXO CLK SYNTH 24-TSSOPN/A -
CDCF5801DBQRG4

IC PLL MULTIPLIER/DIVIDER 24SSOPN/A -
CDCFR83ADBQ

IC CLOCK GENERATOR 533MHZ 24QSOPN/A -
CDCF5801DBQ

IC PLL MULTIPLIER/DIVIDER 24SSOPN/A -
CDCF2509PW

IC 3.3V PLL CLOCK-DRVR 24-TSSOPN/A -
CDCF5801ADBQR

IC PLL MULTIPLIER/DIVIDER 24SSOPN/A -
CDCF2509PWG4

IC 3.3V PLL CLOCK-DRVR 24-TSSOPN/A -
CDCF5801ADBQ

IC PLL MULTIPLIER/DIVIDER 24SSOPN/A -
CDCF5801ADBQG4

IC PLL MULTIPLIER/DIVIDER 24SSOPN/A -
CDCEL9XXPROGEVM

EEPROM PROG MODULE FOR CDCEL9XXN/A