CDCEL925PWG4
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CDCEL925PWG4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC 2PLL VCXO CLK SYNTH 16-TSSOP |
| Πακέτο | 16-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 28480 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 180 |
|---|
| $1.349 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 28480 κομμάτια του N/A CDCEL925PWG4 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Τύπος | Clock/Frequency Synthesizer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:5 |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | LVCMOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 6 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Εισαγωγή | LVCMOS, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 230MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός μέρους βάσης | CDCEL925 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CDCE949R05PWR

IC CLK/FREQ SYNTH 24TSSOPN/A -
CDCEL949PERF-EVM

EVAL MOD PERFORMANCE FOR CDCE949N/A -
CDCEL913PWG4

IC 1-PLL VCXO CLK SYNTH 14-TSSOPN/A -
CDCEL913PWRG4

IC PLL CLOCK SYNTHESIZER 14TSSOPN/A -
CDCEL937PW

IC CLK/FREQ SYNTH 20TSSOPN/A -
CDCEL913PW

IC PLL CLOCK SYNTHESIZER 14TSSOPN/A -
CDCEL937PWRG4

IC CLK/FREQ SYNTH 20TSSOPN/A -
CDCEL913IPWRQ1

IC PLL CLOCK SYNTHESIZER 14TSSOPN/A -
CDCEL925PW

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
CDCEL913PERF-EVM

EVAL MOD PERFORMANCE FOR CDCE913N/A -
CDCEL937R08PWR

IC CLK/FREQ SYNTH 20TSSOPN/A -
CDCEL824PWR

IC 2PLL VCXO CLK SYNTH 16TSSOPN/A -
CDCEL925PERF-EVM

EVAL MOD PERFORMANCE FOR CDCE925N/A -
CDCEL937R09PWR

IC CLK/FREQ SYNTH 20TSSOPN/A -
CDCEL937QPWRQ1

IC CLK/FREQ SYNTH 20TSSOPN/A -
CDCEL925PWR

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
CDCEL925PWRG4

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPN/A -
CDCEL937PWR

IC CLK/FREQ SYNTH 20TSSOPN/A -
CDCEL937PWG4

IC 3-PLL VCXO CLK SYNTH 20-TSSOPN/A -
CDCEL913PWR

IC PLL CLOCK SYNTHESIZER 14TSSOPN/A