ADS5500MPAPEP
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS5500MPAPEP |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 14BIT PIPELINED 64HTQFP |
| Πακέτο | 64-HTQFP (10x10) |
| Σε απόθεμα | 562 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Qualification Mold Compound 01/Oct/2014ADS5500-EP |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 160 |
|---|
| $84.326 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 562 κομμάτια του N/A ADS5500MPAPEP σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 3V ~ 3.6V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 3V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-HTQFP (10x10) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 125M |
| Τύπος αναφοράς | Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-PowerTQFP |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADS5500 |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS5517IRGZT

IC ADC 11BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS54T02EVM

EVALUATION MODULE FOR ADS5402N/A -
ADS54T02IZAYR

IC ADC 12BIT PIPELINED 196NFBGAN/A -
ADS5510IPAPR

IC ADC 11BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS5520EVM

EVALUATION MODULE FOR ADS5520N/A -
ADS5520IPAPG4

IC ADC 12BIT 125MSPS 64-HTQFPN/A -
ADS5500EVM

EVALUATION MODULE FOR ADS5500N/A -
ADS5517EVM

EVAL MODULE FOR ADS5517N/A -
ADS54T02IZAY

IC ADC 12BIT PIPELINED 196NFBGAN/A -
ADS5510IPAP

IC ADC 11BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS5517IRGZ25

IC ADC 11BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS5520IPAP

IC ADC 12BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS54T04EVM

MODULE EVAL FOR ADS54T04N/A -
ADS5500IPAP

IC ADC 14BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS54T04IZAYR

IC ADC 12BIT PIPELINED 196NFBGAN/A -
ADS54T04IZAY

IC ADC 12BIT PIPELINED 196NFBGAN/A -
ADS5517IRGZR

IC ADC 11BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS54T01IZAYR

IC ADC 12BIT PIPELINED 196NFBGAN/A -
ADS5500IPAPR

IC ADC 14BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS5500MPAPREP

IC ADC 14BIT PIPELINED 64HTQFPN/A