ADS54J66IRMP
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS54J66IRMP |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 14BIT PIPELINED 72VQFN |
| Πακέτο | 72-VQFN (10x10) |
| Σε απόθεμα | 162 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 |
|---|
| $270.381 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 162 κομμάτια του N/A ADS54J66IRMP σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.8V ~ 2V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 1.8V ~ 2V, 2.85V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 72-VQFN (10x10) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 500M |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 72-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 4 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 4 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | Interleavable, Simultaneous Sampling |
| Διασύνδεση δεδομένων | JESD204B |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADS54J66 |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS54RF63EVM

EVAL MODULE FOR ADS54RF63N/A -
ADS54T01EVM

MODULE EVAL FOR ADS54T01N/A -
ADS54J54IRGCT

IC ADC 14BIT PIPELINED 64VQFNN/A -
ADS54RF63IPFP

IC ADC 12BIT PIPELINED 80HTQFPN/A -
ADS54J64IRMPT

IC ADC 14BIT PIPELINED 72VQFNN/A -
ADS54J69IRMPT

IC ADC 72VQFNN/A -
ADS54J69IRMP

IC ADC 16BIT PIPELINED 72VQFNN/A -
ADS54J60EVM

EVAL MODULE ADS54J60N/A -
ADS54RF63_ADX4

EVAL MODULE FOR ADS54RF63N/A -
ADS54J66EVM

EVAL BOARD FOR ADS54J66N/A -
ADS54J60IRMP

IC ADC 16BIT PIPELINED 72VQFNN/A -
ADS54J60IRMPT

IC ADC 16BIT PIPELINED 72VQFNN/A -
ADS54J54IRGCR

IC ADC 64VQFNN/A -
ADS54J66IRMPT

IC ADC 72VQFNN/A -
ADS54RF63-ADX4

EVAL MODULE FOR ADS54RF63N/A -
ADS54RF63IPFPR

IC ADC 12BIT PIPELINED 80HTQFPN/A -
ADS54J64IRMP

IC ADC 14BIT PIPELINED 72VQFNN/A -
ADS54J69EVM

EVAL BOARD FOR ADS54J69N/A -
ADS54J54IRGC25

IC ADC 64VQFNN/A -
ADS54J64EVM

EVAL BOARD FOR ADS54J64N/A