ADS5103IPFB
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS5103IPFB |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFP |
| Πακέτο | 48-TQFP (7x7) |
| Σε απόθεμα | 5188 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 5188 κομμάτια του N/A ADS5103IPFB σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.65V ~ 2V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 1.65V ~ 2V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 48-TQFP (7x7) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 40M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 48-TQFP |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 10 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADS5103 |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS5102IPFB

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5102IPFBR

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5120EVM

MODULE EVAL FOR ADS5120N/A -
ADS5103CPFB

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5103IPFBRG4

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5103IPFBR

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5102IPFBG4

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5121IGHK

IC ADC 10BIT PIPELINED 257BGAN/A -
ADS5120CZHK

IC ADC 10BIT PIPELINED 257BGAN/A -
ADS5103CPFBG4

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5122CZHK

IC ADC 10BIT PIPELINED 257BGAN/A -
ADS5120CGHK

IC ADC 10BIT PIPELINED 257BGAN/A -
ADS512101DIST

MPC5121E EVAL BRDNXP USA Inc. -
ADS5103CPFBRG4

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5121IZHK

IC ADC 10BIT PIPELINED 257BGAN/A -
ADS5103CPFBR

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5102IPFBRG4

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5102EVM

EVAL MOD FOR ADS5102N/A -
ADS5122CGHK

IC ADC 10BIT PIPELINED 257BGAN/A -
ADS5103EVM

EVAL MOD FOR ADS5102/ADS5103N/A