ADS4449IZCR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS4449IZCR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 14BIT PIPELINED 144NFBGA |
| Πακέτο | 144-NFBGA (10x10) |
| Σε απόθεμα | 675 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | BGA Tray Chg 06/Jun/2016Revision 20/Jun/2016Multiple Parts 28/Jul/2022ADS4449 Datasheet |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 |
|---|---|---|
| $70.539 | $67.56 | $66.07 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 675 κομμάτια του N/A ADS4449IZCR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.7V ~ 2V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 1.8V ~ 2V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 144-NFBGA (10x10) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 250M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 144-LFBGA |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 4 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | Simultaneous Sampling |
| Διασύνδεση δεδομένων | LVDS - Serial |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADS4449 |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS42JB69SEK

KIT SYSTEM EVAL FOR ADS42JB69N/A -
ADS42LB49EVM

MODULE EVAL FOR ADS42LB49N/A -
ADS5102IPFBRG4

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5102CPFBR

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5102IPFB

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5102EVM

EVAL MOD FOR ADS5102N/A -
ADS42LB69IRGC25

IC ADC 16BIT PIPELINED 64VQFNN/A -
ADS5102IPFBR

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5102IPFBG4

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS4449IZCRR

IC ADC 14BIT PIPELINED 144NFBGAN/A -
ADS5102CPFB

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5102CPFBG4

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS5102CPFBRG4

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPN/A -
ADS42LB69IRGCT

IC ADC 16BIT PIPELINED 64VQFNN/A -
ADS4449EVM

ADS4449EVM EVALUATION MODULEN/A -
ADS42LB69IRGCR

IC ADC 64VQFNN/A -
ADS42LB49IRGC25

IC ADC 14BIT PIPELINED 64VQFNN/A -
ADS42LB49IRGCR

IC ADC 64VQFNN/A -
ADS42LB49IRGCT

IC ADC 12BIT PIPELINED 64VQFNN/A -
ADS42LB69EVM

MODULE EVAL FOR ADS42LB69N/A