AM9513A/BUA
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | AM9513A/BUA |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Advanced Micro Devices |
| Λεπτομερής περιγραφή | PROGRAMMABLE TIMER, 5 TIMER(S) |
| Πακέτο | 44-CLCC |
| Σε απόθεμα | 122 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 |
|---|
| $282.213 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Advanced Micro Devices.Έχουμε τα 122 κομμάτια του Advanced Micro Devices AM9513A/BUA σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 4.75V ~ 5.25V |
| Τύπος | Timer Control |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 44-CLCC |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 44-CLCC |
| Πακέτο | Bulk |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C (TC) |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | - |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 275 mA |
| Κόμης | - |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
AM9516A-8PC

UNIVERSAL DMA CONTROLLER (UDC)Advanced Micro Devices -
AM9469-T16E-13

IC MOTOR DRIVER 2.4V-18V 16TSSOPDiodes Incorporated -
AM9518DC

DATA ENCRYPTION CIRCUIT, MOS, CDAdvanced Micro Devices -
AM943B1441

943 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTERAnatech Electronics Inc. -
AM9513ADIB

AM9513 - Programmable Timer, 5 TRochester Electronics, LLC -
AM942B1289

942 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTERAnatech Electronics Inc. -
AM9516A-8JC

UNIVERSAL DMA CONTROLLER (UDC)Advanced Micro Devices -
AM942B1285

942 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTERAnatech Electronics Inc. -
AM9517A-5JC

MULTIMODE DMA CONTROLLERAdvanced Micro Devices -
AM93L425PC

IC RAM 1KBIT PARALLEL 16DIPAdvanced Micro Devices -
AM9468-T16-13

IC MOTOR DRIVER 2.4V-18V 16TSSOPDiodes Incorporated -
AM93L422PC

IC RAM 1KBIT PARALLEL 22DIPAdvanced Micro Devices -
AM947B1663

947.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTAnatech Electronics Inc. -
AM9517A-5JCTR

MULTIMODE DMA CONTROLLERAdvanced Micro Devices -
AM9516A-1PC

UNIVERSAL DMA CONTROLLERAdvanced Micro Devices -
AM9519A/BUA

UNIVERSAL INTERRUPT CONTROLLERAdvanced Micro Devices -
AM9516A-6JC

UNIVERSAL DMA CONTROLLER (UDC)Advanced Micro Devices -
AM942B1399

942.5 MHZ BAND PASS FILTERAnatech Electronics Inc. -
AM942S157

942 MHz Saw FilterAnatech Electronics Inc. -
AM9518PC

DATA ENCRYPTION CIRCUIT, MOS, PDAdvanced Micro Devices
