AM93L425PC
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | AM93L425PC |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Advanced Micro Devices |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC RAM 1KBIT PARALLEL 16DIP |
| Πακέτο | 16-PDIP |
| Σε απόθεμα | 15023 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 50 |
|---|
| $2.255 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Advanced Micro Devices.Έχουμε τα 15023 κομμάτια του Advanced Micro Devices AM93L425PC σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page | - |
| Τάσης - Προμήθεια | 4.75V ~ 5.25V |
| Τεχνολογία | RAM |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-PDIP |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-DIP |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Τύπος μνήμης | Volatile |
| Μέγεθος μνήμης | 1Kbit |
| Οργάνωση μνήμης | 1K x 1 |
| Διασύνδεση μνήμης | Parallel |
| Μορφή μνήμης | RAM |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | AM93L425 |
| Χρόνος πρόσβασης | 60 ns |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
AM93L422/BUA

IC RAM 1KBIT PARALLEL 28CLCCAdvanced Micro Devices -
AM9513A/BUA

PROGRAMMABLE TIMER, 5 TIMER(S)Advanced Micro Devices -
AM93L422PC

IC RAM 1KBIT PARALLEL 22DIPAdvanced Micro Devices -
AM9468-T16-13

IC MOTOR DRIVER 2.4V-18V 16TSSOPDiodes Incorporated -
AM93L422A/BUA

IC RAM 1KBIT PARALLEL 28CLCCAdvanced Micro Devices -
AM93L422APC

IC RAM 1KBIT PARALLEL 22DIPAdvanced Micro Devices -
AM9513ADIB

AM9513 - Programmable Timer, 5 TRochester Electronics, LLC -
AM937B1322

937 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTERAnatech Electronics Inc. -
AM947B1663

947.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTAnatech Electronics Inc. -
AM942B1289

942 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTERAnatech Electronics Inc. -
AM942S157

942 MHz Saw FilterAnatech Electronics Inc. -
AM9469-T16E-13

IC MOTOR DRIVER 2.4V-18V 16TSSOPDiodes Incorporated -
AM93422DMB

IC RAM 1KBIT PARALLEL 22CDIPAdvanced Micro Devices -
AM93.5CR139

FM BAND PASS CRYSTAL FILTERAnatech Electronics Inc. -
AM942B1399

942.5 MHZ BAND PASS FILTERAnatech Electronics Inc. -
AM930B1380

930 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTERAnatech Electronics Inc. -
AM935-960IS107

0.935-0.960 GHZ ISOLATORAnatech Microwave Company -
AM942B1285

942 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTERAnatech Electronics Inc. -
AM930B1381

930 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTERAnatech Electronics Inc. -
AM943B1441

943 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTERAnatech Electronics Inc.
