LTC2473IMS#PBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC2473IMS#PBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOP |
| Πακέτο | 12-MSOP |
| Σε απόθεμα | 29109 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | LTC2471/73 DatasheetMult Dev Mark Chg 4/Feb/2020LTC2470,1,2,3 Multiple Design Updates 06/Jun/2014Material Declaration LTC2473IMS#PBF |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $2.317 | $2.08 | $1.967 | $1.704 | $1.617 | $1.451 | $1.237 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 29109 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC2473IMS#PBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7V ~ 5.5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 5.5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 12-MSOP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 833 |
| Τύπος αναφοράς | Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 12-TSSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | Selectable Address |
| Διασύνδεση δεδομένων | I²C |
| Διαμόρφωση | ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC2473 |
| Αρχιτεκτονική | Sigma-Delta |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC2472IDD#PBF

LTC2472 - Differential, 16-Bit dLinear Technology -
LTC2480CDD#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2480HDD#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2480HMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2473IMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2480CMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2480CMS#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2473CDD#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2480HDD#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2480HMS#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2472IDD#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2480IDD#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2472IMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2473IDD#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2473IDD#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2473CMS#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2473CDD#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2472IMS#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2480CDD#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2473CMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc.
