LTC2473CDD#TRPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC2473CDD#TRPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFN |
| Πακέτο | 12-DFN (3x3) |
| Σε απόθεμα | 35958 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | LTC2471/73 DatasheetCylindrical Battery HoldersMaterial Declaration LTC2473CDD#TRPBFTape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2500 |
|---|
| $1.145 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 35958 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC2473CDD#TRPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7V ~ 5.5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 5.5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 12-DFN (3x3) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 833 |
| Τύπος αναφοράς | Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | Selectable Address |
| Διασύνδεση δεδομένων | I²C |
| Διαμόρφωση | ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC2473 |
| Αρχιτεκτονική | Sigma-Delta |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC2472IDD#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2472CMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2473IDD#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2473IMS#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2473IMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2472CMS#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2480CDD#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2480CMS#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2473CMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2472IMS#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2472IDD#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2473CDD#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2473CMS#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2472IMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2472IDD#PBF

LTC2472 - Differential, 16-Bit dLinear Technology -
LTC2480CMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2472CDD#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2480CDD#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2473IDD#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2472CDD#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc.
