Z84C3006VEG
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | Z84C3006VEG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Zilog |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC CTC 6MHZ 44-PLCC |
| Πακέτο | 44-PLCC |
| Σε απόθεμα | 21846 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Mult Dev Site Qual 20/Nov/2019Packing Method Change 25/Aug/2021Zilog RoHS |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $3.648 | $3.296 | $3.143 | $2.729 | $2.606 | $2.376 | $2.169 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Zilog.Έχουμε τα 21846 κομμάτια του Zilog Z84C3006VEG σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 4.5V ~ 5.5V |
| Τύπος | Counter/Timer Circuit (CTC) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 44-PLCC |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 44-LCC (J-Lead) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 100°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 6MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 8 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | Z84C3006 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
Z84C3006VEC

IC OSC CTC 6MHZ 44-PLCCZilog -
Z84C3008FEC

IC OSC CTC 8MHZ 44-QFPZilog -
Z84C3006PEG

IC OSC CTC 6MHZ 28DIPZilog -
Z84C3008PEG

IC OSC CTC 8MHZ 28-DIPZilog -
Z84C3008VEC00TR

IC OSC CTC 8MHZ 44PLCCZilog -
Z84C3008PEC1983

IC OSC CTC 8MHZ 28-DIPZilog -
Z84C3006AEG

IC OSC CTC 6MHZ 44LQFPZilog -
Z84C3008AEG

IC OSC CTC 8MHZ 44LQFPZilog -
Z84C3006FEC

IC OSC CTC 6MHZ 44-QFPZilog -
Z84C3006PEC1983

IC OSC CTC 6MHZ 28DIPZilog -
Z84C2010VEG

IC INTERFACE SPECIALIZED 44PLCCZilog -
Z84C3006FEC00TR

IC OSC CTC 6MHZ 44QFPZilog -
Z84C3006PEC

IC OSC CTC 6MHZ 28DIPZilog -
Z84C3006FEG

IC OSC CTC 6MHZ 44-QFPZilog -
Z84C3008VEC

IC OSC CTC 8MHZ 44-PLCCZilog -
Z84C3008PEC

IC OSC CTC 8MHZ 28-DIPZilog -
Z84C3006VEC00TR

IC OSC CTC 6MHZ 44PLCCZilog -
Z84C3008FEG

IC OSC CTC 8MHZ 44-QFPZilog -
Z84C3008VEG

IC OSC CTC 8MHZ 44-PLCCZilog -
Z84C3008FEC00TR

IC OSC CTC 8MHZ 44QFPZilog
