X9C503PZ
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | X9C503PZ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xicor-Division of Intersil |
| Λεπτομερής περιγραφή | DIGITAL POT, 50000OHM |
| Πακέτο | 8-PDIP |
| Σε απόθεμα | 5083 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Xicor-Division of Intersil.Έχουμε τα 5083 κομμάτια του Xicor-Division of Intersil X9C503PZ σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 5V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | ±300ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-PDIP |
| Σειρά | XDCP™ |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 40 |
| Αντίσταση (Ohms) | 50k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός βρύων | 100 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Τύπος μνήμης | Non-Volatile |
| διασύνδεση | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διαμόρφωση | Potentiometer |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | X9C503 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
X9C303V8T2

IC DGTL POT 32KOHM 100TAP 8TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X9C503P

IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8DIPRenesas Electronics America Inc -
X9C503PI

IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8DIPRenesas Electronics America Inc -
X9C503SI

DIGIPOT, 50000OHM, 100 PSTNIntersil -
X9C503P

DIGIPOT, 50000OHM, 100 PSTNIntersil -
X9C503SIZT1

IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9C503SIT2

IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9C503SIT2C7928

DIGITALLY CONTROLLED POTIntersil -
X9C503SIT1

IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9C503PI

DIGITAL POT, 1 FUNC, 5Xicor-Division of Intersil -
X9C503S

DIGIPOT, 50000OHM, 100 PSTNIntersil -
X9C503S

IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9C503SIZ

IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9C303V8ZT1

IC XDCP 100-TAP 32K EE 8-TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X9C503ST1

IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9C503PZ

IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8DIPRenesas Electronics America Inc -
X9C303V8Z

IC XDCP 100-TAP 32K EE 8-TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X9C503PIZ

IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8DIPRenesas Electronics America Inc -
X9C303V8T1

DIGIPOT, 32000OHM, 100 PSTNIntersil -
X9C503SI

IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc