X9317WP
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | X9317WP |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xicor-Division of Intersil |
| Λεπτομερής περιγραφή | DIGITAL POT, 1 FUNC, 1 |
| Πακέτο | 8-PDIP |
| Σε απόθεμα | 27157 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 64 |
|---|
| $1.721 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Xicor-Division of Intersil.Έχουμε τα 27157 κομμάτια του Xicor-Division of Intersil X9317WP σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 5V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | ±300ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-PDIP |
| Σειρά | XDCP™ |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 200 |
| Αντίσταση (Ohms) | 10k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός βρύων | 100 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Τύπος μνήμης | Non-Volatile |
| διασύνδεση | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διαμόρφωση | Potentiometer |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | X9317 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
X9317WM8ZT1

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9317WS8-2.7

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X9317WM8Z-2.7T1

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9317WS8

DIGIPOT, 100 POSITIONSIntersil -
X9317WM8T1

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9317WS8

DIGITAL POT, 1 FUNC, 1Xicor-Division of Intersil -
X9317WM8Z

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9317WM8Z-2.7

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9317WM8T1

DIGIPOT, 100 POSITIONSIntersil -
X9317WM8IZ

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9317WM8IZ-2.7

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9317WS8-2.7

DIGITAL POT, 1 FUNC, 1Xicor-Division of Intersil -
X9317WPI-2.7

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8DIPRenesas Electronics America Inc -
X9317WM8IZ-2.7T1

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9317WM8IZT1

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8MSOPRenesas Electronics America Inc -
X9317WP-2.7

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8DIPRenesas Electronics America Inc -
X9317WP

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8DIPRenesas Electronics America Inc -
X9317WPI

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8DIPRenesas Electronics America Inc -
X9317WS8-2.7

DIGIPOT, 100 POSITIONSIntersil -
X9317WS8

IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc