X9259UV24
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | X9259UV24 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xicor-Division of Intersil |
| Λεπτομερής περιγραφή | X9259 - DIGITAL POTENTIOMETER |
| Πακέτο | 24-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 5615 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Xicor-Division of Intersil.Έχουμε τα 5615 κομμάτια του Xicor-Division of Intersil X9259UV24 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 5V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | ±300ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-TSSOP |
| Σειρά | XDCP™ |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 220 (Max) |
| Αντίσταση (Ohms) | 50k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός βρύων | 256 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 4 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος μνήμης | Non-Volatile |
| διασύνδεση | I²C |
| Χαρακτηριστικά | Selectable Address |
| Διαμόρφωση | Potentiometer |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
X9259UV24IT2

DIGIPOT, 4 FUNC, 256 PSTNIntersil -
X9259UV24-2.7T1

IC DGT POT 50KOHM 256TAP 24TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X9259UV24-2.7

IC DGT POT 50KOHM 256TAP 24TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X9259UV24IT2

IC DGT POT 50KOHM 256TAP 24TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X9259UV24IZ

IC DGT POT 50KOHM 256TAP 24TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X9259UV24IT1

IC DGT POT 50KOHM 256TAP 24TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X9259UV24

IC DGT POT 50KOHM 256TAP 24TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X9259UV24I-2.7

IC DGT POT 50KOHM 256TAP 24TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X9259US24IZ

IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 24SOICRenesas Electronics America Inc -
X9259US24T1

IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 24SOICRenesas Electronics America Inc -
X9259UV24I

IC DGT POT 50KOHM 256TAP 24TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X9259US24Z

IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 24SOICRenesas Electronics America Inc -
X9259US24IZ-2.7

IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 24SOICRenesas Electronics America Inc -
X9259US24Z-2.7T1

IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 24SOICRenesas Electronics America Inc -
X9259US24ZT1

IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 24SOICRenesas Electronics America Inc -
X9259US24Z-2.7

IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 24SOICRenesas Electronics America Inc -
X9259US24IZT1

IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 24SOICRenesas Electronics America Inc -
X9259US24IZ-2.7T1

IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 24SOICRenesas Electronics America Inc -
X9259UV24I-2.7T1

IC DGT POT 50KOHM 256TAP 24TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X9259US24IT1

IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 24SOICRenesas Electronics America Inc