SI8937B-ASR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI8937B-ASR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | AUTOMOTIVE ISOLATED DELTA-SIGMA |
| Πακέτο | 8-SOIC |
| Σε απόθεμα | 20556 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2500 |
|---|
| $1.818 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 20556 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI8937B-ASR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας Πηγή | Single Supply |
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 5.5V, 3V ~ 5.5V |
| Τύπος | Modulator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| Σειρά | Automotive, AEC-Q100 |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | - |
| Ανάλυση (bits) | 1 b |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Αριθμός καναλιών | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Διασύνδεση δεδομένων | - |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI8936ISO-KIT

EVAL BOARD FOR SI8936Skyworks Solutions Inc. -
SI8941AB-ASR

AUTOMOTIVE ISOLATED DELTA-SIGMASkyworks Solutions Inc. -
SI8937B-AS

AUTOMOTIVE ISOLATED DELTA-SIGMASkyworks Solutions Inc. -
SI8937B-ISR

ISOLATED DELTA-SIGMA MODULATOR FSkyworks Solutions Inc. -
SI8936B-ISR

ISOLATED DELTA-SIGMA MODULATOR FSkyworks Solutions Inc. -
SI8936D-AS4

AUTOMOTIVE ISOLATED DELTA-SIGMASkyworks Solutions Inc. -
SI8936D-IS4

POWER ISOLATIONSkyworks Solutions Inc. -
SI8936B-ASR

AUTOMOTIVE ISOLATED DELTA-SIGMASkyworks Solutions Inc. -
SI8941AB-IS

POWER ISOLATIONSkyworks Solutions Inc. -
SI8936D-IS4R

POWER ISOLATIONSkyworks Solutions Inc. -
SI8937ISO-KIT

EVAL BOARD FOR SI8937Skyworks Solutions Inc. -
SI8937B-IS

ISOLATED DELTA-SIGMA MODULATOR FSkyworks Solutions Inc. -
SI8936B-AS

AUTOMOTIVE ISOLATED DELTA-SIGMASkyworks Solutions Inc. -
SI8936D-AS4R

AUTOMOTIVE ISOLATED DELTA-SIGMASkyworks Solutions Inc. -
SI8937D-IS4R

POWER ISOLATIONSkyworks Solutions Inc. -
SI8937D-AS4

AUTOMOTIVE ISOLATED DELTA-SIGMASkyworks Solutions Inc. -
SI8936B-IS

DELTA-SIGMA MODULATORSkyworks Solutions Inc. -
SI8941AB-AS

AUTOMOTIVE ISOLATED DELTA-SIGMASkyworks Solutions Inc. -
SI8937D-AS4R

AUTOMOTIVE ISOLATED DELTA-SIGMASkyworks Solutions Inc. -
SI8937D-IS4

POWER ISOLATIONSkyworks Solutions Inc.
