SI5396A-A13257-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5396A-A13257-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK MULTIPLIER 44QFN |
| Πακέτο | 44-QFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 2604 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5396, Si5397 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 260 |
|---|
| $14.227 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 2604 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5396A-A13257-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 44-QFN (7x7) |
| Σειρά | DSPLL® |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 44-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 720MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5395P-A14517-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14515-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13687-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13687-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13905-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14826-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14826-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14515-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14516-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13933-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14516-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13865-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13990-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A-GMR

IC JITTER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13257-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13933-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14517-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13905-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13865-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc.
