SI5395J-A11333-GMR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5395J-A11333-GMR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK MULTIPLIER 64LGA |
| Πακέτο | 64-LGA (9x9) |
| Σε απόθεμα | 2852 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5395, Si5394, Si5392 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1000 |
|---|
| $13.134 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 2852 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5395J-A11333-GMR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-LGA (9x9) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:12 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-TFLGA Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 1.028GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5395J-A11334-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11312-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395K-A-GM

SINGLE PLL JITTER ATTENUATOR WITSkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A13651-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11325-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11328-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11326-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A13651-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395K-A-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11335-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11326-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11322-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11322-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11336-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11328-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11335-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11336-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11333-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11334-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5395J-A11325-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64LGASkyworks Solutions Inc.
