SI5395B-A11637-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5395B-A11637-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK MULTIPLIER 64QFN |
| Πακέτο | 64-QFN (9x9) |
| Σε απόθεμα | 3884 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5395, Si5394, Si5392 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 260 |
|---|
| $11.574 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 3884 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5395B-A11637-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-QFN (9x9) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:12 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 350MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5395B-A11657-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11653-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11497-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11516-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11516-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11509-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11510-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11656-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11657-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11638-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11653-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11658-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11511-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11637-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11638-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11510-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11509-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11656-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11497-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A11511-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc.
