SI5395A-A12343-GMR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5395A-A12343-GMR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK MULTIPLIER 64QFN |
| Πακέτο | 64-QFN (9x9) |
| Σε απόθεμα | 3018 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5395, Si5394, Si5392 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1000 |
|---|
| $11.72 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 3018 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5395A-A12343-GMR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-QFN (9x9) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:12 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 1.028GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5395A-A13043-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12343-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12446-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A13255-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A13043-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11798-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11720-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11799-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12446-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11720-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12362-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12354-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11799-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12354-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A13255-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12362-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11715-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12162-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11798-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12162-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc.
