SI5394A-A12483-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5394A-A12483-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK MULTIPLIER 44QFN |
| Πακέτο | 44-QFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 3290 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5395, Si5394, Si5392 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 260 |
|---|
| $10.209 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 3290 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5394A-A12483-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 44-QFN (7x7) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 44-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 1.028GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5394A-A13609-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A12481-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A12480-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A13609-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A12381-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A12480-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A12482-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A12381-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A12481-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A13944-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A11580-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A12482-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A13121-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A13944-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A11580-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A14136-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A13627-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A12483-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A13121-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5394A-A13627-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc.
