SI5391B-A11469-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5391B-A11469-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 64QFN |
| Πακέτο | 64-QFN (9x9) |
| Σε απόθεμα | 6037 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5391 Datasheet |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 260 |
|---|
| $7.108 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 6037 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5391B-A11469-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-QFN (9x9) |
| Σειρά | MultiSynth™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:12 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 350MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5391B-A11408-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11589-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11470-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11408-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11611-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11381-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11400-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11459-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11469-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11459-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11317-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11400-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11596-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11589-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11470-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11523-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11523-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11381-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11317-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5391B-A11596-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc.
