SI5388A-A00002-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5388A-A00002-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGA |
| Πακέτο | 64-LGA (9x9) |
| Σε απόθεμα | 2145 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5388/89 Data Short |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 260 |
|---|
| $21.393 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 2145 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5388A-A00002-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.8V, 3.3V |
| Τύπος | Clock Synchronizer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-LGA (9x9) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 5:8 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-TFLGA Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Συχνότητα - Max | 250MHz, 718.5MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5386A-E14125-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5386A-E14167-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5388A-A00002-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5386E-E-GMR

UNPROGRAMMED PROTOYPING DEVICELTEnergy Micro (Silicon Labs) -
SI5388A-A00001-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5388B-A00002-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5388B-A00002-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5388C-A00002-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5388B-A00001-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5386E-E-EVB

EVALUATION BOARD KITSkyworks Solutions Inc. -
SI5388A-A10823-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5386A-E13807-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5388C-A00001-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5388C-A00001-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5386A-E14167-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5388A-A00001-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5386E-E-GM

UNPROGRAMMED PROTOYPING DEVICELTEnergy Micro (Silicon Labs) -
SI5388A-A10823-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGASkyworks Solutions Inc. -
SI5386A-E14125-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5388B-A00001-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64LGASkyworks Solutions Inc.
